Trocha lásky

12. února 2018 v 14:46 | Eva |  Sny
Šla jsem do cizí zahrady něco vrátit. Vešla jsem brankou a pomalu šla dál. Kousek dál v zahradě jsem viděla rodinku sedět u stolu a snídat. Vypadali spokojeně, povídali si a smáli se. Nevšimli si mě. Opatrně jsem tu věc položila na zem a odešla. Starší syn si ale všiml něčeho podezřelého a šel směrem ke mně. Začala jsem utíkat. Bylo to v chatové oblasti, běžela jsem v úzkých uličkách. Ten kluk mě začal hledat a já dostala strach. Ve snech nejde utíkat rychle. Bála jsem se, že mě chytí a co by se stalo.

...

Projíždím si facebook. Přidala jsem novou fotku. Nový komentář. Od nej! Jen samá srdíčka. Potěší mě to. Už jen proto, že moc často nekomentuje.

Během dne jsem na tento sen často myslela. Na jednu stranu mě z toho bylo smutno, že to byl jenom sen. Potešil by mě nějaký projev- zvlášť od něj. Na druhou stranu jsem pochopila, že význam bude v tom, že mě má pořád rád. I přesto, že to vypadá jinak a vztah mězi námi je, podle mě, dost nahnutý.

...

Jsme na nějakém výletě. Nevím jakém, je tam spousta lidí, které znám ze školy a pak pár dalších, které neznám. Zastavili jsme na chvíli na místě, které vypadalo jako malé koloseum. Byly tam schody dokola na které jsme si všichni sedli. Seděla jsem sama, poblíž svých kamarádů a sledovala je. Cítila jsem se sama, ale moc mi to nevadilo. Najednou jsem slyšela učitelku, která byla na druhé straně, tak zřetelně, jako by stála hned vedle mě. Měla o mě starost a přemýšlela s ostatními dvěma učiteli, jak mě zapojit mezi ostatní.

Nebylo mi dobře, někdo mě podpíral a někam vedl. Omdlela jsem. Nikdo tomu nevěnoval pozornost. Podívali se na mě, ale nesnažili se mi pomoct.

Tohle se mi ve snu nestalo poprvé. Pokaždé ale, když ve snu omdlím, ostatní se ke mně chovají, jako bych to jen hrála. Neumím si to nějak vysvětlit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama