Proč píšu

12. února 2018 v 14:10 | Eva |  Sny
Nejsou to zrovna články, které by zaujaly. Jsou to ale články, které mám potřebu psát protože si je prostě nechci nechávat pro sebe. Za tímto účelem jsem začala psát.

Někdo jde večer spát, ráno se vzbudí a své sny si nepamatuje. Já se snad každé ráno budím s tím, že si je pamatuju a mnohdy jsou pro mě hodně zajímavé. Doma už nikoho moc nebavilo mé vyprávění tak často poslouchat, tak jsem serozhodla psát je na blog a kdo si je bude chtít přečíst, přečte si je. Kdo je bude chtít nějak okomentovat, okomentuje.

Snažím se vyložit si i jejich význam, protože si myslím, že se z nich můžu i něco dozvědět. Někdy hledám ve snáři a někdy mi smysl a význam vyplyne tak nějak sám, ze situace, kterou aktuálně prožívám.
Párkrát zamnou přišel i kamarád a vyprávěl mi svůj sen a ptal se mě, co by to mohlo znamenat. To mě potěšilo.
Nechci vypadat, jako nějaká vědma, dáma s šátkem na hlavě, dlouhou sukní a velkýma naušnicema v uších a říkat každému, co ho díky jeho snům v blízké budoucnosti čeká. Ne. Když se mě kamarád zeptá, odpovím mu podle toho, co si myslím. Ale rozhodně ze sebe nedělám nějakého experta na sny.

V článcích popisuji své sny, protože mi přijdou zajímavé. Někdy mohou vypadat zmateně. Píšu je tak, jak šly za sebou a jak si je pamatuji. Můžou to být i tři sny za noc, proto přeskakuji v dějství, která spolu nijak seouvisí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | E-mail | Web | 22. února 2018 v 0:28 | Reagovat

Sny mě moc baví. Občas se mi zdají šílený kraviny, ale je to stejně zábava.

A pak teda ke mně občas mluví ten můj "zmizelej" a ono se to překvapivě tak pak v reálu děje. :D To mi přijde zajímavý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama