Lights and Love

4. ledna 2018 v 17:17 | Eva |  Úvahy
Koncem minulého roku jsem se s kamarádem bavila o tom, proč se vůbec dávají předsevzetí. Byla jsem toho názoru, že když lidé chtěji začít cvičit, přestat kouřit, cokoliv změnit, začnou s tím hned a ne až od nového roku. Odpověděl mi na to, že Nový rok je nejlepší mezník pro to, aby člověk změnil co chce. A já mu dávám za pravdu. Protože mám pocit, že teď procházím tím samým.

V předešlém článku jsem psala o mém pocitu, že žiju v kruhu a pořád se mi opakují ty stejné situace.
Je 4.ledna a já mám pocit jako bych nabrala novou sílu. Prožívám pocit štěstí, i když malého a nenápadného. Pociťuji naději a pomalu ale jistě se plnící přání. A mám obrovskou radost!
Čerpám ze zkušeností, které mi pomohly, když jsem prožívala něco podobného. Mimochodem také na přelomu roku. Začala jsem si opět zapisovat sny. Není to každý den, protože jsem si je po takové době přestala dokonale pamatovat, ale začla jsem. A tak se znovu těším na rána, kdy si budu moct zapsat svůj sen a vyložit si jeho význam.


Vyložila jsem si i andělské karty, protože mi to dodává pozitivní energii.

Uklidnila mě jedna obyčejná věta Nic není tak hrozné, jak se na první pohled zdá.

Situaci, kterou jsem chtěla změnit se zatím daří držet pod kontrolou. I když z ní mám momentálně asi ten největší strach, jak bude pokračovat dál.

Ještě to není úplně dokonalé. Pořád v sobě mám blok, který mi brání být šťastná naplno. pořád je tam ten strach z toho co bude a co možná nastane. Ale přesto jsem za to, co se děje, ráda. A děkuji andělíčkům za to, jak mi pomáhají!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 slunecnyden slunecnyden | Web | 5. ledna 2018 v 16:17 | Reagovat

Také si vykládám andělské karty - je to takové pohlazení. A na silvestra si tahám 12 karet na každý měsíc jednu. A tak mám každý měsíc jedno zamyšlení od andělů .-) Tak ať se ti daří co nejlépe všechny situace zvládat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama