Žebráku, přej si něco!

30. července 2017 v 23:07 | Eva |  Sny
1) Celý děj začíná tím, že držím malého kluka pod krkem. Podle všeho tím vyhrožuji jeho matce, protože mi nechce něco dát. Něco, co zrovna teď nutně potřebuji. Stojíme naproti sobě a obě přemýšlíme, co uděláme dál.
Pouštím kluka a odcházím.

2) Vcházím do místnosti, kde je pár lidí. Vypadá to, že mají nějaké jednání. Nějak zvlášť je neruším, jen přicházím k jedné ženě a čekám, až mi konečně dá, pro co jsem přišla. Natahuje ruku a na stůl pomalu pokládá pár drobných a stravenky. Chvíli se na to dívám a pak si je beru.


Procházím dlouhou chodbou, v dlani svírám peníze a mířím k přepážce za kterou sedí paní. Zrovna telefonuje. Netrpělivě přešlapuji a čekám až přijdu na řadu.
Zdá se mi to příliš dlouho. Naštvaně odcházím ven ze dveří.

3) Dveřmi jsem se dostala ven do lesa. Procházím se dokud nenarazím na známé místo. Stojím na lesní cestě vedle chaty. Všechno to tady moc dobře znám. Strávila jsem tady část svého dětství. I toho pána, procházejícího kousek přede mnou, znám. Jen mě nesmí vidět, ne takhle. Styděl by se za mě.
Čekám až zajde do chaty a pokračuji v cestě. Hned přede mnou na kopci vidím pobíhat splašeného koně. Nebojím se ho, nechávám jo být. Spíš mě zaujalo to, co vidím po levé straně, kousek výš. Nejprve vidím jen velké rohy, když popojdu kousek dál, zjišťuji, na co se to dívám. Je to býk. Neobyčejně velký, černý býk.

Podle snáře znamená býk splněné přání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama