Lucidní sen nebo astrální cestování?

22. července 2017 v 17:18 | Eva |  Sny
Vždycky mě tyhle dvě věci zajímaly. Vlastně vše, co se týkal věcí, teré se těžko daly pochopit něco, co se nedalo tak jednoduše vysvětlit. Duchové, nadpřirozeno, andělé. Fascinuje mě to, ráda se o tom s lidmi bavím, přemýšlím nad tím, jak to asi doopravdy všchno je. Ale mám z toho respekt. Možná je to na jednu stranu dobře, na druhou stranu si říkám: Nepřícházím o něco? Když občas narazím na nějaké články, které se týkají astrálního cestování a lucidních snů, snad ve všech se autor zmiňuje o tom, že kdo se tohle naučí a bude to praktikovat, obohatí svou mysl a ducha a spoustu zážitků.
Nedalo mi to a párkrát jsem se o to pokoušela. Co se týká astrálního cestování, pročetla jsem si, jak na to a večer před spaním jsem zkoušela. Jakmile se ale blížil podezřelý pocit, couvla jsem. Strach z neznámého a taky probleskující vzpomínky na horor Insidious mi nedovolili pokračovat.
O lucidním snu jsem už jednou psala, ale taky to nebyla žádná sláva. Nedávno se mi to stalo znova, ale tentokrát jsem nad tím přemýšlela a musela se poptat ostatních, zkušenějších lidí, protože to bylo opravdu zvláštní a taky bych se chtěla posunout trochu dál.Uprostřed snu, který si už přesně nepamatuji mě začne pohlcovat zvláštní pocit. Pomalu přestávám cítit své fyzické tělo a uvědomuji si, že ležím na louce. Rukou se dotýkám krásné, zelené trávy. celé to vypadá nádherně, dokud mě nezačne několik věcí na celém snu překvapovat. První je, že vypadám úplně jinak, nejsem to já. Mám podobu dívky s dlouhými, hnedými, vlnitými vlasy. A druhá věc je, že nejsem v těle té dívky, která má představovat mě, ale mimo. Jako bych celý děj sledovala na obrazovce. V jeden moment jako bych ležela vedle slečny a koukala se na ní.
Celý ten sen trvá jen chvíli, když si začnu uvědomovat ten nepříjemný pohlcující pocit, který se mě snaží celou vtáhnout do snu, dostávám strach, začnu rychle dýchat a to mi pomáhá probudit se.


Když jsem se druhý den ptala pár zkušenějších lidí, došla jsem k názoru, že je možné, že nešlo o lucidní sen, ale o astrální cestování. Už jen podle toho, jaký pocit celý sen doprovázel a jak jsem přestávala cítit své fyzické tělo. Navíc jsem to nemohla ani nějak ovládat. Prostě to přišlo a já jen sledovala, co se děje.

Další zvláštností je, že úvodní foto skoro do detailů vystihuje jak mě ve snu, tak i úhel pohledu ze kterého jsem na ni koukala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kattie_Sweetie Kattie_Sweetie | Web | 26. července 2017 v 13:21 | Reagovat

Ahoj! Moc ma zaujal tvoj článok ak máš záujem aj ty sa príď pozrieť na môj blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama