Červenec 2017

Žebráku, přej si něco!

30. července 2017 v 23:07 | Eva |  Sny
1) Celý děj začíná tím, že držím malého kluka pod krkem. Podle všeho tím vyhrožuji jeho matce, protože mi nechce něco dát. Něco, co zrovna teď nutně potřebuji. Stojíme naproti sobě a obě přemýšlíme, co uděláme dál.
Pouštím kluka a odcházím.

2) Vcházím do místnosti, kde je pár lidí. Vypadá to, že mají nějaké jednání. Nějak zvlášť je neruším, jen přicházím k jedné ženě a čekám, až mi konečně dá, pro co jsem přišla. Natahuje ruku a na stůl pomalu pokládá pár drobných a stravenky. Chvíli se na to dívám a pak si je beru.


Lucidní sen nebo astrální cestování?

22. července 2017 v 17:18 | Eva |  Sny
Vždycky mě tyhle dvě věci zajímaly. Vlastně vše, co se týkal věcí, teré se těžko daly pochopit něco, co se nedalo tak jednoduše vysvětlit. Duchové, nadpřirozeno, andělé. Fascinuje mě to, ráda se o tom s lidmi bavím, přemýšlím nad tím, jak to asi doopravdy všchno je. Ale mám z toho respekt. Možná je to na jednu stranu dobře, na druhou stranu si říkám: Nepřícházím o něco? Když občas narazím na nějaké články, které se týkají astrálního cestování a lucidních snů, snad ve všech se autor zmiňuje o tom, že kdo se tohle naučí a bude to praktikovat, obohatí svou mysl a ducha a spoustu zážitků.
Nedalo mi to a párkrát jsem se o to pokoušela. Co se týká astrálního cestování, pročetla jsem si, jak na to a večer před spaním jsem zkoušela. Jakmile se ale blížil podezřelý pocit, couvla jsem. Strach z neznámého a taky probleskující vzpomínky na horor Insidious mi nedovolili pokračovat.
O lucidním snu jsem už jednou psala, ale taky to nebyla žádná sláva. Nedávno se mi to stalo znova, ale tentokrát jsem nad tím přemýšlela a musela se poptat ostatních, zkušenějších lidí, protože to bylo opravdu zvláštní a taky bych se chtěla posunout trochu dál.