Jak důležité jsou pro nás sny

9. února 2017 v 17:25 | Eva |  Úvod
Sny jsou odrazem reality.
Každý sen něco znamená a má svůj důvod. Můžou být předzvěstí dobrých i špatných věcí. Můžou oznamovat šťastné události, ale i ty horší. Týkat se dlouhodobých záležitostí nebo vám jen oznámit malý trapas z následujícího dne, který na vás číhá. Ve většině případů se těm událostem předejít nedá. Alespoň podle mého názoru. Prostě vám jen oznámí, že až se probudíte něco se stane. Často na sen v průběhu dne stejně zapomenete a nevěnujete mu pozornost. Až ta událost nastane, teprve pak si uvědomíte, význam snu.Sny jsem si začala zapisovat před rokem. V té době jsem se hodně zajímala o astrální cestování a lucidní snění. Z astrálního cestování jsem ale měla respekt a tak se mi jej nikdy nepodařilo provézt. Když jsem si pročítala různé články o tom, jak provézt lucidní snění, dozvěděla jsem se, že nejlepší způsob je si sny zapisovat, abyste si je co nejlépe zapamatovali pro příště. Už jsem ale vypustila z hlavy, že si mám sny zapisovat formou příběhu, a ne heslovitě, jak jsem to po celou dobu prováděla.
V průběhu se z toho stal takový malý rituál mého každého rána. Vždy po probuzení jsem si zapisovala vše, co se mi zdálo a pak hledala významy ve snáři. Dokonce jsem se jednu dobu těšila na ráno, až si budu moci zapsat další zajímavý sen.
Postupně jsem se naučila významy si vykládat sama. Podle mého názoru vám může snář pouze dopomoci k výkladu, trochu nastínit význam. Dále je jen na vás, jak si jej převedete do reality. Jak jsem psala na začátku, sny jsou odrazem reality. Tedy, to o čem sníte, vysvětluje vaši realitu, vaše pocity k určité situaci. Tímto způsobem k vám promlouvají Andělé. Prostřednictvím snů vám chtějí něco sdělit, dát vám radu, jak se s danou situací vypořádat nebo na co si dát pozor.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Layouty od Kačky Layouty od Kačky | Web | 9. února 2017 v 20:42 | Reagovat

ahoj, robím layouty na objednávku ak by si mala záujem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama