Únor 2017

Lucidní sen I.

25. února 2017 v 9:59 | Eva |  Sny
Začalo to úplně nevinně. Byla jsem v posilovně. Kolem mě bylo pár lidí. Neviděla jsem je, jen jsem cítila, že tam jsou. Soustředila jsem se na své tělo. Vypadala jsem trochu jinak než v reálu. Ale byla jsem spokojená. V jednu chvíli jsem si uvědomila, že sním. Tak nějak bezmyšlenkovitě mi to došlo. Podívala jsem se vpravo, zvedla se z lavice a šla uličkou směrem k prosklené zdi.

Nedobrovolný výlet

15. února 2017 v 21:21 | Eva |  Sny
Sedím v autě na zadním sedadle a koukám z okna i přesto, že není nic vidět. Je tma a jediným zdrojem světla jsou pouliční lampy, které vše v jejich dosahu ladí do oranžového tónu. Ve předu na místě spolujezdce sedí tmavovlasá slečna menšího vzrůstu a mluví na řidiče. Moc ji nevnímám.. a ani nechci! Cítím ke slečně jakýsi odpor. Soustřeďuji se na řidiče přede mnou. Není na něj vidět, ale tuším, o koho jde. Hlavou se mi promítají myšlenky ″ Co tady sakra dělám! Neměla bych tady být!″


Poslední rozloučení

10. února 2017 v 21:17 | Eva |  Sny
Stojím na zahradě před chatou a prohlížím si okolí. Tady to znám moc dobře. Je krásně, květiny jsou nádherně rozkvetlé, na tváři cítím krásný letní vzduch. Chystám se jít do chaty, když v tom si uvědomuji, že dveře jsou na jiné straně, než doopravdy. Vcházím dovnitř na verandu a všímám si, že v ní jsou dvě ženy a uklízejí.


Jak důležité jsou pro nás sny

9. února 2017 v 17:25 | Eva |  Úvod
Sny jsou odrazem reality.
Každý sen něco znamená a má svůj důvod. Můžou být předzvěstí dobrých i špatných věcí. Můžou oznamovat šťastné události, ale i ty horší. Týkat se dlouhodobých záležitostí nebo vám jen oznámit malý trapas z následujícího dne, který na vás číhá. Ve většině případů se těm událostem předejít nedá. Alespoň podle mého názoru. Prostě vám jen oznámí, že až se probudíte něco se stane. Často na sen v průběhu dne stejně zapomenete a nevěnujete mu pozornost. Až ta událost nastane, teprve pak si uvědomíte, význam snu.Sny jsem si začala zapisovat před rokem. V té době jsem se hodně zajímala o astrální cestování a lucidní snění. Z astrálního cestování jsem ale měla respekt a tak se mi jej nikdy nepodařilo provézt. Když jsem si pročítala různé články o tom, jak provézt lucidní snění, dozvěděla jsem se, že nejlepší způsob je si sny zapisovat, abyste si je co nejlépe zapamatovali pro příště. Už jsem ale vypustila z hlavy, že si mám sny zapisovat formou příběhu, a ne heslovitě, jak jsem to po celou dobu prováděla.
V průběhu se z toho stal takový malý rituál mého každého rána. Vždy po probuzení jsem si zapisovala vše, co se mi zdálo a pak hledala významy ve snáři. Dokonce jsem se jednu dobu těšila na ráno, až si budu moci zapsat další zajímavý sen.
Postupně jsem se naučila významy si vykládat sama. Podle mého názoru vám může snář pouze dopomoci k výkladu, trochu nastínit význam. Dále je jen na vás, jak si jej převedete do reality. Jak jsem psala na začátku, sny jsou odrazem reality. Tedy, to o čem sníte, vysvětluje vaši realitu, vaše pocity k určité situaci. Tímto způsobem k vám promlouvají Andělé. Prostřednictvím snů vám chtějí něco sdělit, dát vám radu, jak se s danou situací vypořádat nebo na co si dát pozor.